TRENDY ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ - DZIAŁANIA NAJLEPSZYCH LIDERÓW 2018

Liderzy rynku są o kilka kroków do przodu przed konkurencją, analizują otoczenie wewnętrzne i zewnętrze są otawrci na nowe rozwiązania. Rozumieją swój biznes, rolę wszystkich interesariuszy. Podejmują sprawnie decyzje.

HUMANOCENTRYZM CO TO ZA NURT?

Od dawien dawna, kiedy na studiach czytałam Kotarbińskiego, a potem w życiu zawodowym doświadczałam różnych strategii pracy z klientem (poczynając od „technik sprzedaży” lat 90), miałam przekonanie, że współpraca z ludźmi niezależnie od tego, czy to klienci czy pracownicy to coś innego, niż „jakaś” technika czy nie daj boże manipulacja. Nie definiując sobie w głowie tego modelu jakoś szczególnie, szłam drogą na której ważne było wsłuchiwanie się w ludzi, ich wartości i potrzeby. Zakusów na zbłądzenie z tej drogi było wiele, oj wiele np. po szkoleniu NPL czy w trakcie innych doświadczeniach zawodowych.

RELACJA Z ZEA

Moja kolejna wizyta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to kolejne doświadczenia biznesowe, którymi postanowiłam się z Wami podzielić.

Firma uzyskała wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 9 Rynek pracy, działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości.
Projekt wspierany przez:
Witaj, strona 2be wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.